Znajdź swoje wnętrze
O firmie

Poznaj nas bliżej

Szukasz profesjonalistów?

Specjaliści od nieruchomości

G&K Group jest firmą z bogatym doświadczeniem w dziedzinie nieruchomości, finansów oraz zarządzania. Firmę tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży, którym dzielą się wiedzą z klientami i partnerami np. udzielając wywiadów dla branżowych redakcji lub pisząc artykuły specjalistyczne, do których maja Państwo dostęp również na naszej stronie internetowej. Oferujemy zarówno sprzedaż nieruchomości, wynajem nieruchomości, jak i pomoc w ich zarządzaniu bądź finansowaniu. Naszym celem jest ciągły rozwój, do którego dążymy systematycznie każdego dnia. Mamy wtedy pewność, że klient obsługiwany jest w oparciu o najwyższe standardy.

Gdzie nas znajdziesz?

G&K Group - 1 grupa, 4 marki

W skład G&K Group wchodzą 4 marki: House of Cards Apartments, House of Cards Estates, G&K Estates oraz GFinance. Działamy na rynku Przemyskim, Jarosławskim, Krakowskim oraz Rzeszowskim. Obecnie jesteśmy w trakcie otwierania flagowego oddziału w stolicy kraju, a od tego roku działa już nasza pierwsza zagraniczna filia w Hiszpanii, w Marbelli. Nieruchomości w Hiszpanii są idealną lokatą kapitału, a dzięki naszej marce House of Cards Apartments mogą stać się również udaną inwestycją. HoCA zarządza apartamentami w trybie krótkoterminowym, pozwalając zwiększyć nawet dwukrotnie zysk z wynajmowanej nieruchomości, działając jednocześnie na rynku Krakowskim oraz Hiszpańskim.

4 oddziały

Obecnie prowadzimy 4 oddziały, przy czym 2 kolejne startują już niebawem

18

Nasz zespół składa się z 18 wysoce wykwalifikowanych specjalistów

2000

Do tej pory nasi specjaliści przeprowadzili już ponad 2000 transakcji
2017
4 lata
Jak działamy?

Kompleksowa obsługa

Pomimo utworzenia firmy w 2017 roku, działamy w branży nieruchomości od wielu lat. W G&K nieruchomość prowadzona jest przez wszystkie etapy sprzedaży lub zakupu, poczynając od stworzenia oferty, przez marketing i promocję, aż po umowy przedwstępne i notarialne, czy uzyskanie kredytu hipotecznego. Podczas całego tego procesu maja Państwo zagwarantowaną stałą i profesjonalną opiekę naszej kancelarii prawnej Tokarczyk i Partnerzy  z s. w Rzeszowie, w której pracują wybitni adwokaci i radcy prawni z wielu dziedzin prawa. Z ich pomocą radzimy sobie ze wszystkimi problemami napotykanymi w tej branży.

Zdaj się na nas

Zadowolenie klienta to nasz cel

Do naszych zadań należy pełna organizacja niezbędnych dokumentów, przy czym staramy się angażować klienta w możliwie najmniejszym stopniu. Dzięki temu osoby, które nam zaufały, bardzo chętnie polecają nas swoim znajomym. Niezależnie od typu zlecenia, nasze wynagrodzenie wypłacane jest dopiero po zrealizowaniu transakcji, a najważniejszą jego częścią jest Państwa satysfakcja.

Znamy Twoje potrzeby

Twoja prawa ręka do nieruchomości

Obecnie około 87% klientów trafia do nas z polecenia, z czego jesteśmy naprawdę dumni. Świadczy to o wysokim poziomie zaufania, jakim darzą nas nasi klienci. Doskonale rozumiemy to, że właściciele nieruchomości nie maja czasu zająć się ich sprzedażą, a kupujący poszukiwaniem. Zdając się na G&K zyskujesz godnego zaufania partnera i specjalistę w dziedzinie handlu i obrotu nieruchomościami.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Chcesz być informowany o nowych ofertach w naszym serwisie? Spersonalizuj ustawienia, a otrzymasz jedynie powiadomienia o tych ofertach, które faktycznie Cię interesują!

Zapisz się do newslettera
Kurpiel Nieruchomości
House of Cards Apartments
Kurpiel Finanse
Karta Bezpieczeństwa COVID-19
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Kontakt
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kurpiel Nieruchomości nie wspiera starszych wersji przeglądarek Internet Explorer, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Google Chrome lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu